Akce Novinky
Seřadit vzestupně / sestupně dle: ceny názvu
Zobrazeno zboží 1 - 7 z 7
<< < 1 > >>
Tepelně odolný spray 400ml

Žáruvzdorná barva do 800 °C, pro opravy topných těles, výfuků, kamen, komínů, výfuková potrubí, oblast motoru, grily atd... Ideální pro lakování částí motoru vystaveným vysokým teplotám. Pro vnitřní i venkovní použití. Nátěr na bázi silikonové pryskyřice a pigmentů odolných vůči teplu. Velmi dobrá krycí schopnost, odolný teplotě až do 800 °C, bez toho, aby se tvořily trhliny a nebo se odlupoval povrch, bezolovnatý. Doba schnutí na dotek 10 min. Vhodné způsoby využití: výfukové svody části výfuku blok motoru hlava motoru

Tepelně odolný spray 400ml
od 279 Kč
WD-40 spray

Univerzální mazivo, 5 funkcí = 1000 použití. Maže, čistí, chrání proti korozi, uvolňuje zaseknuté mechanismy, vytěsňuje vlhkost, rozpouští lepidla a tmely. Vytvoří voděodolnou a zároveň dielektrickou bariéru. Hodí se všude tam, kde potřebujete odstranit vrzání, uvolnit zaseklé mechanismy, rozpustit usazené nečistoty, mazat, ochránit součásti proti korozi i vlhku. Po nanesení na plochu se mazivo naváže na povrch a rozpustí veškeré mastnoty. Protože neobsahuje silikony, neváže na sebe další nečistoty.

WD-40 spray
od 85 Kč
Zinko-alu spray 400ml

Se zinkovým sprejem s obsahem hliníku rychle opravíte základní barvu, která se poškodila například při svařování. Nástřik zaručuje čistou a rychlou práci, neboť barva nestéká a má vysoký rozliv. Vhodná na opravu poškozených zinkových povrchů, také na topné systémy, trubky, kovové konstrukce, radiátory, zábradlí a k nátěru vnitřních hran kovových plechů při bodovém sváření. Podklad je třeba důkladně očistit, odrezit a lehce přebrousit. Plochy, které nechceme stříkat, zakryjeme. Sprej by měl mít pokojovou teplotu. Před použitím ho protřepejte a ze vzdálenosti cca 25 až 30 cm nanášíme křížovým způsobem v několika slabých vrstvách.

Zinko-alu spray 400ml
269 Kč
<< < 1 > >>