Akce Novinky
Seřadit vzestupně / sestupně dle: ceny názvu
Zobrazeno zboží 1 - 12 z 14
<< < 1 2 >>
Alex 750ml na laminát - saponát na laminátové povrchy

Krásně vytahuje kresby laminátových podlah.

Alex 750ml na laminát - saponát na laminátové povrchy
99 Kč
Alex 750ml na lino a dlažbu

Mýdlový čistič.

Alex 750ml na lino a dlažbu
99 Kč
Lavon kuchyně rozpraš. 750ml

Univerzální čisticí odmašťovač na všechny povrchy v kuchyních i jiných místech v domácnosti. Pro snadné odstranění nečistot, tuků, zapečenin a zaschlé mastnoty. Vhodný na nádobí, digestoře, kuchyňské linky, mikrovlnné trouby, sporáky, dřezy, žaluzie, kachličky i spáry. Zanechává povrchy zářivě lesklé. Vlastnosti čističe na kuchyně: extra šetrný vysoká účinnost na všechny povrchy zanechává zářivý lesk Možnosti použití: nádobí, hrnce, plechy na pečení sporáky, digerstoře kuchňské linky a dřezy kachličky, spáry Použití: Nastříkejte na znečištěný povrch, v případě silného znečištění nechte chvíli působit, a poté setřete nebo opláchněte. Přípravek je šetrný k povrchům, ale na materiály citlivé k silnému odmaštění vyzkoušejte na nenápadném místě.

Lavon kuchyně rozpraš. 750ml
79 Kč
Lavon mýdlový čistič 1l

Mýdlový čistič je extra šetrný účinný prostředek s obsahem mýdla pro dokonalé čištění beze šmouh. Vhodný na podlahy a omyvatelné povrchy jako jsou lamino, vinyl, PVC, linoleum, dlažba, mramor apod. Jemná vůně santalového dřeva a růže příjemně provoní všechny prostory. Vlastnosti mýdlového čističe: dokonalé čištění beze šmouh vůně santalového dřeva a růže extra jemný

Lavon mýdlový čistič 1l
49 Kč
Lavon na grily a kamna 750ml

Extra silný čisticí odmašťovač pro snadné odstranění nečistot, mastnoty, sazí a připálenin. Čistí bez mechanické námahy. Vhodný na grily, trouby (mimo samočisticích), krby, kamna, rošty, hrnce, plechy na pečení, obklady a spáry. Čistí za studena i za tepla. Používejte ochranné pomůcky dle informací na etiketě. Vlastnosti odmašťovače: extra silný odmašťovač čistí i za studena vyčistí rychle a bez drhnutí Možnosti použití: grily, rošty trouby (mimo samočisticích) krby, kamna hrnce, plechy na pečení obklady a spáry Použití: Nastříkejte na znečištěný povrch, chvíli počkejte a poté setřete nebo opláchněte (zvlášť důkladně opláchněte nádobí a plochy pro přímý styk s potravinami). Nevhodný na mořené, lakované a voskované povrchy, hliník a jiné citlivé povrchy k silně alkalickým prostředkům.

Lavon na grily a kamna 750ml
79 Kč
Lavon uni 5l

Extra účinný univerzální odmašťovací prostředek s vůní zeleného čaje a pomerančů. Vhodný na všechny druhy podlah a nenasákavých povrchů, účinný i na nádobí. Vlastnosti mýdlového čističe: vhodný na veškeré plochy a podlahy účinný na nádobí s vůní zeleného čaje a pomerančů Použití: Do kbelíku nadávkujte prostředek dle míry znečištění povrchu. Na mytí nádobí použijte pár kapek na houbičku nebo přímo na nádobí a po umytí opláchněte pitnou vodou.

Lavon uni 5l
139 Kč
Mr. Proper 1l

Univerzální čistící prostředek pro čištění podlah a velkých ploch, bezpečná hodnota pH, parfemace oceán se svěží vůní moře. Vhodné pro všechny povrchy včetně lakovaného a lazurovaného dřeva. Znamenitě odstraní různé druhy nečistot v celém domě a je mimořádně účinný na obtížné a mastné skvrny. V naředěné formě je vhodný i pro barvené a lakované povrchy.

Mr. Proper 1l
89 Kč
Pavistella 1250ml - saponát na podlahu

Zanechává za sebou provoněnou podlahu.

Pavistella 1250ml - saponát na podlahu
59 Kč
Sanytol na podlahy 1lt

Čistí a odmašťuje všechny plochy v domácnosti, je bezpečný, bez chloru a nezanechává skvrny.

Sanytol na podlahy 1lt
109 Kč
<< < 1 2 >>