Akce Novinky
Seřadit vzestupně / sestupně dle: ceny názvu
Zobrazeno zboží 1 - 12 z 15
<< < 1 2 >>
Fixinela na kuchyně 500ml

Odstraňuje mastnotu a uvolňuje připáleniny.

Fixinela na kuchyně 500ml
79 Kč
Jar na nádobí 0,9l - saponát na nádobí

Saponát na nádobí.

Jar na nádobí 0,9l - saponát na nádobí
69 Kč
Jar na nádobí 500ml - saponát na nádobí

Výborný saponát na nádobí

Jar na nádobí 500ml - saponát na nádobí
49 Kč
Jar pěna 350ml

Až 2x déle trvající síla proti mastnotě.

Jar pěna 350ml
119 Kč
Larrin čistič kuchyně 500ml

Alkalický přípravek na odstranění mastnoty ze všech povrchů a omyvatelných ploch v kuchyni.

Larrin čistič kuchyně 500ml
85 Kč
Lavon kuchyně rozpraš. 750ml

Univerzální čisticí odmašťovač na všechny povrchy v kuchyních i jiných místech v domácnosti. Pro snadné odstranění nečistot, tuků, zapečenin a zaschlé mastnoty. Vhodný na nádobí, digestoře, kuchyňské linky, mikrovlnné trouby, sporáky, dřezy, žaluzie, kachličky i spáry. Zanechává povrchy zářivě lesklé. Vlastnosti čističe na kuchyně: extra šetrný vysoká účinnost na všechny povrchy zanechává zářivý lesk Možnosti použití: nádobí, hrnce, plechy na pečení sporáky, digerstoře kuchňské linky a dřezy kachličky, spáry Použití: Nastříkejte na znečištěný povrch, v případě silného znečištění nechte chvíli působit, a poté setřete nebo opláchněte. Přípravek je šetrný k povrchům, ale na materiály citlivé k silnému odmaštění vyzkoušejte na nenápadném místě.

Lavon kuchyně rozpraš. 750ml
79 Kč
Lavon na grily a kamna 750ml

Extra silný čisticí odmašťovač pro snadné odstranění nečistot, mastnoty, sazí a připálenin. Čistí bez mechanické námahy. Vhodný na grily, trouby (mimo samočisticích), krby, kamna, rošty, hrnce, plechy na pečení, obklady a spáry. Čistí za studena i za tepla. Používejte ochranné pomůcky dle informací na etiketě. Vlastnosti odmašťovače: extra silný odmašťovač čistí i za studena vyčistí rychle a bez drhnutí Možnosti použití: grily, rošty trouby (mimo samočisticích) krby, kamna hrnce, plechy na pečení obklady a spáry Použití: Nastříkejte na znečištěný povrch, chvíli počkejte a poté setřete nebo opláchněte (zvlášť důkladně opláchněte nádobí a plochy pro přímý styk s potravinami). Nevhodný na mořené, lakované a voskované povrchy, hliník a jiné citlivé povrchy k silně alkalickým prostředkům.

Lavon na grily a kamna 750ml
79 Kč
Lavon na nádobí 5l

Extra hustý prostředek na ruční mytí nádobí se svěží vůní citrónu. Účinně odstraňuje mastnotu a nečistoty. Má dobrou mycí a odmašťovací schopnost a zanechává nádobí lesklé. Neutrální pH nedráždí pokožku rukou. Vlastnosti prostředku na nádobí: extra hustý svěží vůní citrónu zanechává nádobí dokonale lesklé neutrální pH Použití: Naneste pár kapek prostředku na houbičku nebo přímo na nádobí. Po umytí nádobí opláchněte pitnou vodou.

Lavon na nádobí 5l
od 29 Kč
Lavon na nádobí plus 1l

Extra hustý prostředek na ruční mytí nádobí se svěží vůní citrónu. Odstraňuje mastnotu i nečistoty. Má dobrou mycí a odmašťovací schopnost a zanechává nádobí lesklé. Účinně odstraní oleje, tuky a připáleniny ze všech druhů nádobí a kuchyňských povrchů a to již při malém množství prostředku. Neutrální pH nedráždí pokožku rukou. Vlastnosti prostředku na nádobí: extra hustý koncetrovaná síla - stačí malé množství přípravku svěží vůní citrónu zanechává nádobí dokonale lesklé neutrální pH Použití: Naneste pár kapek prostředku na houbičku nebo přímo na nádobí. Po umytí nádobí opláchněte pitnou vodou.

Lavon na nádobí plus 1l
59 Kč
Pur Aloe vera 750ml

Řada Pur Secrets of Care se díky svým odmašťujícím schopnostem postará o perfektně čisté a zářivé nádobí. Navíc tato řada vyniká svým jemným složením a neutrálním pH, díky kterému jsou přípravky pro ruční mytí nádobí Pur Secrets of Care šetrné k pokožce rukou. Receptura je navíc obohacena o aloe vera, takže i po delším mytí zanechávají pokožku vláčnou a jemně pečují i o nehty.

Pur Aloe vera 750ml
od 45 Kč
Sanytol odmašťující 500ml

Odstraňuje zbytky mastnot a usazenin a hlavně mikroorganizmů. Je biologicky odbouratelný. Šetrný k povrchům.

Sanytol odmašťující 500ml
109 Kč
<< < 1 2 >>